Strona główna
Oferta
Referencje
Kontakt
Lokalizacja

Witamy serdecznie na stronie Restauracji Prezydenckiej.

Nasza przygoda z gastronomią rozpoczęła się w latach 80 w Świerczach, gdzie prowadziliśmy restaurację. Przez kolejnych 10 lat prowadziliśmy gastronomię w Wojskowym Domu Wypoczynkowym w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim. Organizowaliśmy tam spotkania biznesowe, dla dużych grup imprezy integracyjne i okolicznościowe. Aż w 2000 roku nadszedł czas na otwarcie własnej gastronomi, Restauracji Prezydenckiej, którą prowadzimy w Legionowie przy ulicy Norwida 2c. Dobra opinia Klientów jak i rzetelność Naszych usług skłoniła Nas do otwarcia drugiej restauracji, Restauracji Bukowiec w Legionowie przy ulicy Warszawskiej 49. Dzieląc się z doświadczeniem z synem stworzyliśmy biznes rodzinny i świadczymy usługi hotelarsko-restauracyjne.

Nasze zainteresowanie gastronomią wynika z pasji, która pcha nas do tworzenia wciąż nowych i niepowtarzalnych pomysłów. Nasze Restauracje powstały z myślą o zapewnieniu Klientom usług o najwyższym standardzie, a potwierdzeniem tego jest duża liczba zorganizowanych przyjęć - kilkadziesiąt rocznie. Zapraszamy do obejrzenia WIDEORELACJI z naszej restauracji

Nasi goście cenią sobie panującą u nas przyjazną atmosferę. Mamy nadzieję, że również Państwo zechcą skorzystać z naszych usług.
Usługi Hotelarskie - Restauracja Prezydencka Legionowonoclegi Legionowonoclegi
Legionowo 2013 ©ED Project Jesteś 7984 gościem